Wiaty garażowe

Drewniana wiata garażowa, carport to alternatywa dla tradycyjnych murowanych garaży. Wiaty garażowe można postawić na zgłoszenie budowlane, nie wymagają pozwolenia na budowę co bardzo upraszcza procedurę i po upływie 30 dni możemy przystępować do wykonywania robót budowlanych.
Wszystkie drewniane wiaty garażowe, carporty garaże wykonujemy na indywidualne zamówienia od projektowania po montaż. Dowolne wymiary, dowolne przekroje drewna, dowolny rozkład ścianek, dowolne pokrycie dachowe, wszystko co tylko klient sobie życzy.
Wiaty garażowe, carporty, garaże wykonywane są z drewna suchego, struganego, szlifowanego i malowanego na kolor wybrany przez inwestora.
Budujemy też drewniane garaże na bazie konstrukcji wiaty nieocieplone i ocieplone. Koszt takiego garażu jest często o połowę mniejszy niż koszt murowanego garażu. Na wiaty garażowe, carporty, garaże drewniane udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Konstrukcja drewnianej wiaty, carportu, garażu jest niezniszczalna ale jest to tylko drewno malowane, narażone na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych i trzeba je co jakiś czas odświeżyć.
Prowadzimy też usługę konserwacji i serwisu wiat garażowych ale przy nie naszych drewnianych wiatach, carportach, garażach zastrzegamy sobie prawo odmowy usługi po stwierdzeniu błędów przy pierwszym malowaniu u innego producenta.
Wszystkie wiaty garażowe, carporty, drewniane garaże wyceniane są indywidualnie. Wycena jest bezpłatna.